Przejdź do treści
Tutaj powinien być opis

Koncert noworoczny w Dąbrówce za nami! Rekordowa kwota!

Koncert noworoczny w Szkole Podstawowej Dąbrówce Tczewskiej za nami! Mieszkańcy Gminy Tczew dzięki temu wydarzeniu mogli włączyć się do ogólnokrajowej zbiórki w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab działający na terenie Gminy zebrał łącznie 39594,16 zł.

Dobrze jest widzieć naszych mieszkańców, którzy potrafią w taki sposób się zorganizować i wspólnie nieść pomoc najmłodszym. Duża frekwencja wśród uczestników, oraz praca włożona przez wolontariuszy należy na najwyższe uznanie.” – powiedział Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak tuż po wygraniu jednej z licytacji.

Celem tegorocznego finału była zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu medycznego: Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Głównym organizatorem koncertu był Sławomir Kussowski, który jest szefem sztabu WOŚP nr 164. W ramach tego wydarzenia zostały przygotowane liczne stoiska z ciastami, gadżetami, fantami, balonami, strefa zabaw dla najmłodszych, malowanie buziek dla dzieci, strażacy z OSP przygotowali fantoma, ścianka fotograficzna do zdjęć (Stacja Dobrego Czasu), ciepły żurek przygotowany przez Panie z KGW. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, i dzięki temu mógł wesprzeć zbiórkę WOŚP.

Prowadzący cały koncert Grzegorz Godzina – żywo zachęcał wszystkich uczestników do zabawy podczas licytacji fantów, gadżetów, bonów, prezentów.

Występy artystów, które mogliśmy usłyszeć to: Alicja Falińska (SP Turze), pokaz tańca ELFY (dzieci z SP Lubiszewo), JAGÓDKI (SP Dąbrówka), Aleksandra Sadowska (Czarlin), Tymek Fasiczka, pokazy tańca towarzyskiego, Marta Pustkowska (SP Lubiszewo), Roksana Link, Małgorzata Augustyniak, Olek Godzina, Marek Plutowski, Paula Brzóska z zespołem, Jakub Freda, zespół MEIK.

Zdjęcia