Tutaj powinien być opis

Konkurs „Moja mała Ojczyzna” – przedłużenie terminu nadsyłania prac

W związku z napływającymi prośbami o przedłużenie terminu dostarczania prac na konkurs „Moja mała Ojczyzna”, data składania prac została przesunięta na 19 października. Namaluj obraz, zrób zdjęcie lub film - czym dla Ciebie jest mała Ojczyzna? Może widokiem z okna, miejscowymi legendami charakterystycznym punktem w okolicy, ulubionym miejscem spotkań mieszkańców? Zachęcamy do udziału w konkursie organizowanym przez PERN S.A., na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: laptopy i smartwatche.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy pokazującej ważne dla autora miejsce – pejzaż lub detal urbanistyczny, przyrodniczy, zabytek. Obraz, zdjęcie lub film powinien podkreślać jego unikalność, walory i urok lub inne elementy. Dodatkowo autor powinien krótko napisać dlaczego przedstawione miejsce jest wyjątkowe i warto je odwiedzić.

Kto może wziąć udział?

Każdy mieszkaniec gminy objętej inwestycją PERN – Budowa II nitki Odcinka Pomorskiego, tj.:

§   województwo mazowieckie: Słupno, Radzanowo, Bielsk, Gozdowo, Mochowo, Szczutowo, Sierpc,

§   województwo kujawsko-pomorskie: Rogowo, Rypin, Osiek, Brodnica, Bobrowo, Jabłonowo Pomorskie, Świecie nad Osą, Łasin,

§   województwo pomorskie: Gardeja, Kwidzyn, Ryjewo, Gniew, Pelplin, Subkowy, Tczew, Pszczółki, Suchy Dąb, Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, miasto Gdańsk.

Termin nadsyłania prac: 19 października 2020 r., godz. 12:00.

Regulamin konkursu oraz więcej szczegółów znajdziesz na stronie inwestycji: www.rurociagpomorski.pl

Jak wziąć udział?

Pamiętaj, aby przed przystąpieniem do konkursu bardzo uważnie przeczytać regulamin https://rurociagpomorski.pl/konkurs/ i wysłać pracę wraz z niezbędnymi załącznikami. Możesz zgłosić swoje prace do obu kategorii lub wybrać ulubioną:

  I. Praca plastyczno-techniczna:

      § Forma wykonania – technika wykonania dowolna.

      § Format pracy – A4.

      § Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 2 prace.

      § Odpowiednio zabezpieczoną przed zniszczeniem pracę należy wysłać z uzupełnioną metryczką i zgodami (dostępne w regulaminie https://rurociagpomorski.pl/konkurs/ ) oraz opisem na dane Organizatora: PERN S.A., Dział Komunikacji, ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock z dopiskiem „Moja mała Ojczyzna” – II nitka

II.            Praca multimedialna:

1)      Zdjęcie. Konkursowe fotografie muszą spełniać następujące wymagania:

        §  muszą być wykonane samodzielnie,

        §  muszą zostać wykonane na terenie gmin wskazanych powyżej,

        §  Nie zezwala się na stosowanie fotomontaży oraz obróbki graficznej mającej wpływ na zmianę charakteru zdjęcia. Dopuszczalna jest standardowa obróbka (poprawa kolorystyki, kontrastu, kadrowanie),

        §  technika fotografii jest dowolna,

        §  fotografie należy nadsyłać w formie cyfrowej, w formacie .jpg, a wielkość jednego pliku powinna być większa niż 1 MB,

        §  każdy plik musi posiadać podpis zawierający nazwisko i imię autora oraz tytuł zdjęcia,

        §  jedna osoba może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia,

              §  zdjęcia należy przesłać drogą elektroniczną na adres konkurs@rurociagpomorski.pl wraz z załącznikami (metryczka, zgody – dostępne w regulaminie konkursu https://rurociagpomorski.pl/konkurs/ ).

2)      Film. Konkursowe filmy muszą spełniać następujące wymagania:

        §  musi być wykonany samodzielnie,

        §  musi dotyczyć terenów gmin wskazanych powyżej,

        §  może być wykonany dowolnym urządzeniem (kamera, aparat, smartfon, tablet, inne),

        §  powinien trwać ok. 60-90 sek,

        §  dopuszczalny format filmu to MP4, AVI, MOV lub inny umożliwiający odtworzenie z komputera PC z systemem Microsoft Windows 10, uwzględniając współczesne standardy kodowania materiałów wideo,

        §  jedna osoba może zgłosić 1 film.

        §  film powinien być osadzony na YouTube lub Facebook i przesłany w formie linku na adres konkurs@rurociagpomorski.pl wraz z załącznikami (metryczka, zgody – dostępne w regulaminie konkursu https://rurociagpomorski.pl/konkurs/ ). Link musi być aktywny do czasu zakończenia Konkursu.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału!

 

 

 

Zdjęcia