Tutaj powinien być opis

Dzień Edukacji Narodowej

W Dniu Edukacji Narodowej przekazujemy wszystkim pedagogom i pracownikom oświaty gratulacje, wyrazy szacunku, uznania i wdzięczności wraz z najlepszymi życzeniami.

Dziękujemy za codzienne wysiłki, które w obecnym czasie są prawdziwym spełnianiem powołania do bycia nauczycielem. Za zaangażowanie w rozwój wiedzy i rozwój osobisty dzieci i młodzieży, za przekazywanie umiejętności społecznych, za zajęcia, indywidualne rozmowy, które mają za zadanie kształtować nowe pokolenia.

- Z okazji dzisiejszego święta pragnę pogratulować Państwu osobistych sukcesów: awansów zawodowych, zdobytych wyróżnień i nagród, uznania i autorytetu, który jest przez Państwa tak sumiennie budowany. Gratuluję również wszystkich dokonań Państwa uczniów - bo to jest najlepszą miarą waszej pracy - rozwój najmłodszych. - powiedział Wójt Gminy Tczew, Krzysztof Augustyniak składając życzenia w Dniu Edukacji Narodowej.

Zdjęcia