Tutaj powinien być opis

Mistrzostw Polski w biegach przełajowych Masters

Podczas XXIX Sesji Rady Gminy Tczew, Tomasz Tobiański, dyrektor Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie przekazał na ręce Wójta Gminy Tczew, Krzysztofa Augustyniaka podziękowanie za wsparcie przy organizacji Mistrzostw Polski w biegach przełajowych Masters na odcinku 10 kilometrów.


- Trasa przebiegała przez malownicze tereny Gminy Tczew, wśród jesiennych kolorów lubiszewskiego lasu. W związku z rangą Mistrzostw Polski Masters bieg cieszył się dużym zainteresowaniem. – powiedział Tomasz Tobiański. Przekazując pamiątkowy medal oraz koszulkę wskazał że – 250 takich pakietów poszło w świat, promując gminę Tczew.


Wsparcia również udzielili strażacy z OSP Rokitki, którzy pomagali w zabezpieczeniu sanitarnym biegowych Mistrzostw Polski.

Zdjęcia