Tutaj powinien być opis

Wójt Gminy Tczew odwiedził dostojnych Jubilatów

W ramach nowej akcji pn. „Wyjątkowe Jubileusze” Wójt gminy Tczew Krzysztof Augustyniak odwiedza starszych mieszkańców gminy, obchodzących jubileusze urodzin i pożycia małżeńskiego. Symboliczny upominek, list gratulacyjny z najserdeczniejszymi życzeniami oraz bukiet kwiatów ma odzwierciedlać pamięć władz samorządu o osobach w jesieni życia. Wizyty są krótkie, spontaniczne aby nie inicjować niepotrzebnych przygotowań ze strony Jubilatów czy Ich rodzin. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kilka kadrów z tych ciepłych i… nieoczekiwanych spotkań.

logo.png

Wyjątkowe Jubileusze to akcja skierowana do mieszkańców Gminy Tczew obchodzących:

🔸 Jubileusz urodzin: 85 lat, 90 lat, 95 lat, 100 lat, itd.

🔸 Jubileusz pożycia małżeńskiego: 50 lat, 55 lat, 60 lat, 65 lat, itd. 

Dla szanownych Jubilatów przygotowano upominki, które Wójt Gminy Tczew dostarcza osobiście.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 58 530 51 19.

Więcej o akcji pod linkiem: https://gmina-tczew.pl/cms/28361/wyjatkowe-jubileusze

Zdjęcia