Orły Summer Cup za nami!

Dnia 6 września 2020 roku w Tczewie na stadionie przy ul. Elżbiety odbyły się turnieje piłki nożnej organizowane przez UKS Orły Tczew. W zawodach wzięły udział dzieci z rocznika 2011 i 2014. Łącznie w turnieju wystąpiło 150 uczestników oraz zgromadzeni kibice.

Oprócz meczów piłkarskich organizatorzy przygotowali również inne atrakcje : konkurs żonglerek, dmuchana zjeżdżalnia oraz grill. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe medale i puchary.

Organizatorzy dziękują sponsorom: Wójtowi Gminy Tczew - Krzysztofowi Augstyniakowi, Piekarni MIŁORADZ, Masarni DAWLIN, firmie WOJAR, ubezpieczenia KOHLANDT, Sklep Sporotwy GRASSSPORT.

Słowa podziękowania organizatorzy pragną skierować do wspaniałych rodziców za pomoc w organizacji wydarzenia. Zapraszają również na treningi piłkarskie do klubu UKS ORŁY TCZEW!

Klasyfikacja końcowa rocznika 2011
🔸 I MIEJSCE - OLIMPIA ELBLĄG
🔸 II MIEJSCE - OSICZANKA OSICE
🔸 III MIEJSCE - OLIMPIA II ELBLĄG
🔸 IV MIEJSCE - EL FUTBOL ELBLĄG
🔸 V MIEJSCE - GRYF TCZEW
🔸 VI MIEJSCE- CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI
🔸 VII MIEJSCE - ORŁY TCZEW
🔸 VIII MIEJSCE - MEWA GNIEW
🔸 IX MIEJSCE - GRYF II TCZEW
🔸 X MIEJSCE - POGOŃ SMĘTOWO

W roczniku 2014 nie prowadziliśmy klasyfikacji końcowej, wszystkie dzieci otrzymały te same nagrody!
W turnieju wystąpili:
🔸 ORŁY TCZEW