Tutaj powinien być opis

Muzyczna Scena 2020 - Letnie koncerty w sieci z Gminą Tczew!

W dobie odwoływanych imprez i wydarzeń koncertowych chcemy Państwu zaproponować udział w muzycznym i przede wszystkim bezpiecznym wydarzeniu!

🎵 Wszystkich spragnionych muzyki zapraszamy na cykl koncertów online w ramach projektu „Muzyczna Scena – letnie koncerty w sieci z Gminą Tczew”, który realizowany jest przy współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Koncerty, które będzie można zobaczyć na facebookowej stronie Gminy Tczew będą okazją, aby posłuchać muzyki koncertowej w warunkach domowych. 📢

🚨 Najbliższy, pierwszy z 4 koncertów zaplanowano na sobotę 4 lipca. Jako pierwszy swoje umiejętności wokalne zaprezentuje Przemek Radziszewski. Dalej gwiazdami sobotnich wieczorów będą: Nieboskłonni, Elwira Mejk oraz B.R.O. z Antony Esca. Zarezerwujcie sobie czas w każdą sobotę lipca o godzinie 20.00! 🎉🎶

📢 Spotkajmy się w lipcowe, sobotnie wieczory po obu stronach monitorów. Zróbmy imprezę masową online! Co więcej, pokażcie nam swój udział podczas koncertu – wystarczy zrobić zdjęcie🤳, nagrać film🎦 jak oglądasz koncert/y i podesłać na adres promocja@gmina-tczew.pl. Z każdego koncertu wybierzemy jedną osobę, która otrzyma fantastyczną nagrodę 🏆 - szczegóły wkrótce!

Zdjęcia