Rodzicu, zgłoś się po pakiet powitalny "Witamy na świecie".

Szanowni Rodzice!

Wracamy do tematu pakietów powitalnych „Witamy na świecie” dla nowonarodzonych mieszkańców gminy!

Od momentu ich wprowadzenia otrzymaliśmy wiele zgłoszeń i słów uznania za organizację akcji witania Maluszków, z czego się niezmiernie cieszymy!

Przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa zaczynamy oficjalnie przekazywać pakiety 😊

Pakiet, który dzieciom i rodzicom będzie wręczał osobiście Wójt Gminy Tczew, zawiera m.in. body niemowlęce z pamiątkowym nadrukiem, książeczkę kontrastową dla najmłodszych, list gratulacyjny dla rodziców oraz uroczy zestaw balonów dedykowany najmłodszym.

Całą akcję wspierają zaprzyjaźnione firmy: m.in. Belbal, Medical Medycyna oraz Kociewski Kurier Tczewski i 7R S.A.

Szczegóły dotyczące zasad przyznawania oraz wniosek do pobrania znajdują się na stronie internetowej Urzędu Gminy Tczew:

https://gmina-tczew.pl/cms/27765/pakiet-powitalny ;
✅wniosek można pobrać także bezpośrednio w Urzędzie Gminy (pok.7a, tel. 58 530 51 19);
✅w tym samym miejscu bądź w punkcie obsługi klienta należy złożyć wypełniony wniosek.

Zapraszamy!