Tutaj powinien być opis

Kontakt z placówkami Podstawowej Opieki Zdrowotnej na terenie gminy Tczew - zalecenia epidemiologiczne!

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zaleceń epidemiologicznych przekazanych ze strony Przychodni Medical Medycyna, placówki realizującej świadczenia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) na terenie gminy Tczew - wszyscy pacjenci z objawami infekcji powinni telefonicznie skontaktować się z rejestracją, w celu ustalenia możliwości wizyty w przychodni. Podczas rozmowy telefonicznej zostanie przeprowadzona ankieta wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem.

Poniżej telefony do placówek POZ z terenu gminy:

Turze, ul. Parkowa 12
📞58 536 77 20

Swarożyn, ul. Wyzwolenia 23
📞58 536 93 95

Miłobądz, ul. Pamięci Narodowej 10
📞58 530 03 77

Zdjęcia