Tutaj powinien być opis

XXII Powiatowy Turniej KGW

W tegorocznym XXII Powiatowym Turnieju KGW najlepsze okazały się panie z Lipiej Góry, które będą reprezentowały nasz powiat w Wojewódzkim Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich w Żukowie. Wszystkim paniom dopisywał świetny humor i wspaniała zabawa.

 

Panie rywalizowały w 5 kategoriach:

1. Produkt tradycyjny: "śledzie marynowane w oleju" i tu najlepsze okazały się panie z naszej Gminy z Koła Gospodyń Wiejskich w Czarlinie

2. Tablica "1918-2018- My Polacy" w tej kategorii najlepsze były panie z KGW Lipia Góra.

3. Piosenka z inscenizacją "O mojej mamie lub dla mojej mamy", zwyciężyły panie z KGW Brzuśce.

4. Moda "otulona kwiatami" i tu również najlepsze były panie z KGW Brzuśce.

5. Scenka kabaretowa -"Kagiewuszki kandydują-program wyborczy na wesoło"- w tej konkurencji najlepsze okazały się panie z KGW Janiszewo.

 

Wszystkie biorące udział Koła Gospodyń Wiejskich otrzymały nagrody i upominki a paniom z KGW Czarlin oraz Lubiszewo-Stanisłwie osobiście gratulował oraz wręczył nagrody Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak.

Zdjęcia