Tutaj powinien być opis

Turniej piłki halowej o puchar Wójta

09 marca 2019 roku w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej w Dąbrówce odbył się turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Tczew. Do zawodów przystąpiło 6 sołectw ( Rokitki, Miłobądz, Dąbrówka, Zajączkowo, Swarożyn, Lubiszewo) . Rywalizowano w dwóch trzydrużynowych  grupach, w których grano systemem każdy z każdym 2 x 8 minut.
Dwie najlepsze drużyny z każdej z grup awansowało do fazy półfinałowej.
Wielki finał to prawdziwy pokaz umiejętności piłkarzy. Nagłe zwroty sytuacji na boisku spotkały się z wielkim uznaniem licznie zgromadzonej publiczności. Ostatecznie zwyciężyło sołectwo Lubiszewo pokonując w wielkim finale Dąbrówkę 3:0.
Mecz o trzecie miejsce to dominacja sołectwa Rokitki którzy pokonali Swarożyn 5:2.
Rywalizacja o miejsce piąte to przewaga mieszkańców Miłobądza którzy ograli Zajączkowo wynikiem 9:2
 
Ostateczna kolejność:
1. Lubiszewo
2. Dąbrówka
3. Rokitki
4. Swarożyn
5. Miłobądz
6. Zajączkowo
 
 
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adam Kościelny  ( Swarożyn) ).
Królem strzelców Dawid Marciński ( Lubiszewo ).
Najlepszym bramkarzem  Robert Kamrowski ( Lubiszewo).
 
Po zakończeniu zmagań  okazałe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczył Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak,oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Jacek Walkowiak.

Zdjęcia