Tutaj powinien być opis

Warsztaty w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego

 Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Tczewie zaprasza rolników, przedstawicieli Urzędów Gmin oraz zainteresowane osoby na warsztaty pt. „Wdrażanie programu azotanowego”. Warsztaty te są częścią projektu pn. Ograniczenia zanieczyszczenia azotem pochodzenia rolniczego metodą poprawy jakości wód, realizowanego przez Fundację na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa, przy współpracy z Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego. Projekt jest współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 Warsztaty odbędą się 20.03.2019 r. o godz.  1000 w Gniszewie (obok biura PZDR) ul. Parkowa 7.

 Podczas warsztatów będzie można sporządzić dokumentację (plany nawożenia, obliczenia maksymalnych dawek, ewidencje nawożenia) dla własnych gospodarstw. W miarę możliwości prosimy zabrać ze sobą laptopy.

 

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem telefonu 797 010 690.

 

Liczba miejsc ograniczona!

 

Zdjęcia