Tutaj powinien być opis

Zespół "Mały Haśnik" podziękował strażakom z OSP Swarożyn

Rodzice oraz członkowie zespołu "Mały Haśnik" z Żabnicy wraz z Władzami gminy Węgierska Górka, przekazali za pośrednictwem Wójta Gminy Tczew podziękowanie skierowane do strażaków działających na miejscu wypadku autokaru, który miał miejsce 15 sierpnia w okolicy miejscowości Stanisławie na autostradzie A1. Autobusem podróżował żywiecki dziecięcy zespół pieśni i tańca "Mały Haśnik". Jako pierwsi na miejscu na wypadku dotarli strażacy z OSP w Swarożynie.

"Nie syćkie janioły majom skrzydła, nie syćkie są w niebie, niektore majom stetoskop i chodzom po ziymi. Jak ni ma góroli bez portek, bruclika, kapelusa i kierpiec, tak ni ma podziynkowania bez łez radości, miłości i wdziyncności" - napisał na specjalnym podziękowaniu zespół "Mały Haśnik".

Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak przekazując podziękowanie prezesowi OSP Swarożyn, Łukaszowi Kuśmierczykowi powiedział - "Dzięki wam, ten dziecięcy zespół ma szanse na dalsze funkcjonowanie. Staneliście jak zawsze na wysokości zadania niosąc pomoc, w tym okropnie wyglądającym zdarzeniu. Jesteśmy z was bardzo dumni, i wdzięczni że na każde wezwanie jesteście w pełnej gotowości do pomocy!".

Zdjęcia