Tutaj powinien być opis

Podziękowanie od Stowarzyszenia "Kociewiak"

Prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki „Kociewiak” Ryszard Różycki podczas dzisiejszej XXVIII Sesji Rady Gminy podziękował Wójtowi Gminy Tczew Krzysztofowi Augustyniakowi za wsparcie przy organizacji VI edycji biegu „Dycha nad Wisłą”.

Organizator tego wydarzenia dziękując, przekazał na ręce Wójta Gminy podziękowanie, oraz pamiątkowy medal.

Sport hartuje nie tylko ciało, ale również ducha. Pomaga przełamywać również bariery które nas w jakiś sposób ograniczają. Ten rok wytworzył w nas pewnego rodzaju barierę, którą musimy wspólnie nauczyć się przełamywać. Cieszymy się że taka impreza odbywa się na terenie naszej gminy i z udziałem naszych mieszkańców.” – powiedział Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak

Zdjęcia