Tutaj powinien być opis

Projekt "STOP CUKRZYCY - program profilaktyki cukrzycy typu 2 na terenie powiatu tczewskiego"

Informujemy, że projekt "STOP CUKRZYCY - program profilaktyki cukrzycy typu 2 na terenie powiatu tczewskiego" realizowany przez Starostwo Powiatowe oraz Przychodnię Rogowscy skierowany jest do wszystkich aktywnych zawodowo mieszkańców gminy Tczew oraz miasta Tczewa pomiędzy 35 a 64 rokiem życia. Zgłoszenie do programu odbywa się poprzez wypełnienie ankiety kwalifikacyjnej FINDRISK w Portalu Pacjenta Przychodni Rogowscy. Udział w programie jest dobrowolny oraz darmowy - https://pacjent.przychodniarogowscy.pl/login

Projekt odpowiada na następujące problemy występujące wśród mieszkańców tj.:

🔸wysokie wskaźniki zachorowalności na cukrzycę typu 2;

🔸niezdrowy styl życia;

🔸niska dostępność i jakość programów profilaktycznych dotyczących cukrzycy typu 2.

 Zapisz się i zadbaj o swoje zdrowie!

 

Zdjęcia