Tutaj powinien być opis

OSP Turze ogląda #MuzycznaScena2020!

Pierwszy z czterech głośników - mobilny JBL Charge 4 ufundowany przez Gladpol trafił do nowego właściciela! Tym razem na wysokości zadania, zupełnie innego niż na codzień, stanęli strażacy z OSP Turze! Gratulujemy i życzymy miłych koncertów przy nowym odtwarzaczu🎶🎵  Strażacy odebrali głośnik z rąk Wójta Gminy Tczew - Krzysztofa Augustyniaka w pełnym umundurowaniu - czyli tak jak oglądają nasze koncerty ;)

A już jutro bądźcie z Gmina Tczew i oglądajcie koncert w wykonaniu rapera B.R.O & Antony Esca. Kolejny głośnik czeka!

🎈Zasady zabawy:
👉Nadeślij do nas jak najciekawsze zdjęcie, które będzie przedstawiać autora i/lub jego znajomych podczas transmisji Koncertu online pn. „Muzyczna scena 2020 – letnie koncerty w sieci z Gminą Tczew” emitowanego na profilu Facebook Gminy Tczew w terminach 11,18,25 lipca br., od godz. 20.00!
👉Prace należy odesłać po transmisji koncertu na adres: promocja@gmina-tczew.pl
👉Więcej informacji na stronie www.gmina-tczew.pl w zakładce aktualności.
#gminaTczew #Nieboskłonni #MuzycznaScena #TczewskaKulturaOnline #CentrumKulturyiSztukiwTczewie

Zdjęcia