Tutaj powinien być opis

ORŁY CUP 2020 pod patronatem Wójta Gminy Tczew

W sobotę odbył się coroczny turniej ORŁY CUP. W imprezie wzięły udział dzieci z roczników 2011 i 2012. Turniej pod patronatem Wójta Gminy Tczew - Krzysztofa Augustyniaka oraz Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, ze specjalnym udziałem mistrza świata w Freestyle Footbol – Pawła Skóry!

20200208131617007.jpg

Na hali PSC gospodarze gościli następujące drużyny: Olimpia Elbląg (2 drużyny), AS Piłeczka Pruszcz Gdański, Orzeł Trąbki Wielkie, Osiczanka Osice, Mady Ostaszewo oraz dwie drużyny UKS Orły Tczew. Osiem zespołów zostało podzielone na dwie grupy. Po meczach w fazach grupowych odbyły się mecze o poszczególne miejsca. Cały turniej wygrała drużyna Olimpii Elbląg, zajmując I i II miejsce.

Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak - wręczając nagrody zawodnikom podziękował za ich zaangażowanie oraz grę w duchu fair-play. Odniósł się również do organizatorów tego wydarzenia wskazując jak ważną rolę pełni popularyzacja oraz wspieranie sportu wśród najmłodszych.

W czasie całego turnieju można było podziwiać i uczyć się sztuczek z piłką dzięki obecności Pawła Skóry.

20200208121722001.jpg


"Dziękujemy naszym sponsorom za pomoc w organizacji przedsięwzięcia: Gminie Tczew za ufundowanie pucharów, Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej, pracowni Grafem, firmie Kohland oraz Wojar za finansową pomoc w przygotowaniu turnieju." - mówili Organizatorzy po rozegranym turnieju.

Zdjęcia