Tutaj powinien być opis

EcoHarmonogram - Mobilny harmonogram wywozu odpadów komunalnych

W Gminie Tczew działa aplikacja EcoHarmonogram, która jest nieocenionym pomocnikiem przy domowym gospodarowaniu odpadami w codziennym życiu. Dzięki niej sprawdzimy terminy wywozu nieczystości w wybranych miejscowościach.

Aplikacja przypomni o terminie wywozu odpadów oraz poinformuje o zmianie harmonogramu. W aplikacji jest również wyszczególniony zestaw informacji i opisów co wrzucać a czego nie do poszczególnych pojemników/worków, szczegółowy opis gminnego PSZOK (punkt selektywnej zbiórki odpadów komunelnaych) oraz co zrobić z odpadami niebezpiecznymi.

Dzięki wyszukiwarce odpadów, każdy mieszkaniec ma pod ręką odpowiedzi gdzie powinien wyrzucić konkretny odpad.

Aplikacja jest darmową aplikacją dostępną na smartfony z systemem Android/iOS/WindowsPhone.

 

Zdjęcia

Filmy