Tutaj powinien być opis

Jubileusze mieszkańców Gminy Tczew.

Tuż po świętach - 27 grudnia - obyło się ostatnie w tym roku spotkanie z dostojnymi Jubilatami. W Urzędzie Gminy Tczew goszczono mieszkańców, którzy obchodzili jubileusz 85-tych i 90-tych urodzin oraz rocznice ślubu - złotą (50 lat), szmaragdową (55 lat) i diamentową (60 lat). Goście odebrali z rąk Zastępy Wójta Gminy Tczew Tomasza Urbańskiego kwiaty, listy gratulacyjne oraz specjalne gratyfikacje pieniężne. Podczas spotkania, które poprowadziła kierownik GOPS Agnieszka Panek, nie zabrakło symbolicznej lampki szampana oraz historii i wspomnień gości na temat swojego życia i rodzin. Niech każda chwila będzie dla Was źródłem szczęścia!

 

85 urodziny:

Teresa Ciara

Jadwiga Krefft

Eleonora Landowska

90 urodziny:

Kazimiera Fandrejewska

 

50 lat ślubu:

Bożena i Tadeusz Winniczek

Krystyna i Miłosz Wojtuszkiewicz

55 lat ślubu:

Krystyna i Jan Tuszkowscy

60 lat ślubu:

Teresa i Stanisław Drożdziel

Zdjęcia