Uroczyste jubileusze mieszkańców Gminy Tczew.

Takich jubileuszów można śmiało pozazdrościć!

Wczorajsze spotkanie z szanownymi Jubilatami z Gminy Tczew odbyło się w świetlicy wiejskiej w Czarlinie. Przybyli Goście: pary małżeńskie obchodzące 50-lecie, 55-lecie, 60-lecie i 65-lecie a także mieszkańcy gminy, którzy obchodzili 85 i 90 urodziny, zostali powitani przez Wójta Gminy Tczew Krzysztofa Augustyniaka oraz kierownika GOPS Agnieszkę Panek. Oboje słowem wstępu złożyli wszystkim zebranym moc najserdeczniejszych życzeń i gratulacji podkreślając jak dużą rolę w życiu, w związku małżeńskim odgrywa siła wzajemnej miłości i troska o drugiego człowieka.

- Szanowni Jubilaci, jesteście wzorem do naśladowania dla młodszych pokoleń za ten wspaniały przykład życia. Życzymy Wam jak najlepszego zdrowia, pogody ducha (…) wiele serca okazanego ze strony najbliższych, wielu następnych lat” – mówiła pani Agnieszka Panek, kierownik GOPS.

Szanowni Goście otrzymali z rąk Wójta Gminy Tczew kwiaty, uroczyste dyplomy oraz specjalne gratyfikacje pieniężne.

Część oficjalna zakończyła się wzniesieniem toastu i wypiciem lampki szampana za pomyślność i zdrowie szanownych Jubilatów.

Przy słodkim poczęstunku zaproszeni goście chętnie wspominali, wracali do historii ze swojego życia, które – jak podkreślali Jubilaci - choć minione, zawsze pozostają w pamięci.

Na zakończenie spotkania wykonano wspólne, pamiątkowe zdjęcie, które w najbliższym czasie zostanie dostarczone do każdego Jubilata.

Jubileusz urodzin:

65 rocznica ślubu:

Urszula i Ludwik Ścisłowscy Bałdowo

Edyta i Marian Rajek Czatkowy

Wszystkim towarzyszył dobry humor i pogodny nastrój, a uroczyste spotkanie odbyło się w bardzo sympatycznej atmosferze. Drogim Jubilatom życzymy dużo zdrowia, szczęścia, spokoju i wszelkiej pomyślności.