Uroczyste Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego oraz rocznice urodzin mieszkańców Gminy Tczew

11 czerwca br. Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak oraz Kierownik GOPS pani Agnieszka Panek mieli przyjemność przywitać Jubilatów obchodzących jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego oraz rocznice urodzin.

Te wspólnie spędzone lata to niewątpliwie symbol wierności i prawdziwej miłości, który stanowi przykład dla młodych pokoleń, jak należy kroczyć wspólnie przez życie.
Uhonorowani zostali również mieszkańcy gminy, którzy obchodzili 85, 90 i 95 urodziny.

Jubileusze to szczególna okazja, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co zostało osiągnięte w ciągu życia. Zaproszeni goście opowiadali jak poznali swoją drugą połowę, a także pochwalili się ilością posiadanych dzieci, wnuków i prawnuków.

Dostojni Solenizanci przyjęli najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i pełnych radości dni. Nie mogło zabraknąć tradycyjnej lampki szampana. Wręczono im kwiaty, dyplomy oraz bony upominkowe, a spotkanie upłynęło w miłej, rodzinnej atmosferze.

Złote Gody (50-lecie pożycia małżeńskiego) obchodzili:
Stempa Maria i Ludwik z Czarlina

Dębiccy Halina i Marian z Bałdowa

Szmaragdowe Gody (55-lecie pożycia małżeńskiego) obchodzili:

Piłat Maria i Eugeniusz z Rokitek

Grosz Brygida i Józef z Boroszewa

Diamentowe Gody (60-lecie pożycia małżeńskiego) obchodzili:
Południak Małgorzata i Józef z Miłobądza

85 urodziny obchodzili: