Tutaj powinien być opis

Zawody Sportowo-Pożarnicze w Boroszewie

Dnia 08 czerwca 2019 roku w Boroszewie odbyły się Zawody Sportowo-Pożarnicze. W tym roku udział wzięło 8 drużyn z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej Gminy i 2 drużyny Młodzieżowe z Boroszewa i Swarożyna. W programie zawodów była sztafeta pożarnicza i ćwiczenie bojowe. Obecnością zaszczyciła też grupa strażaków z Państwowej Straży Pożarnej, którzy byli jednocześnie sędziami w zawodach. Główna komisja sędziowska była w składzie dwuosobowym: Michał Myrda i Konrad Majewski również z Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie.

Najlepsze 3 drużyny OSP w tegorocznych zawodach to:

1 miejsce - OSP Gniszewo

2 miejsce – OSP Swarożyn

3 miejsce – OSP Dalwin

I to właśnie OSP Gniszewo będzie reprezentować naszą Gminę na powiatowych zawodach strażackich jak i innych uroczystościach. Zwieńczeniem zawodów było przeciąganie liny. W tym roku przyczepione były mniejsze samochody bojowe a drużyny były dwie: Prezesi kontra Naczelnicy. Wygrała drużyna Prezesów. Wszystkim drużynom, tym młodszym i starszym serdecznie gratulujemy a każda z drużyn biorących udział otrzymała bony w nagrodę. Na zakończenie tej zabawy, jak co roku, była wspólna grochówka.

Zdjęcia