Tutaj powinien być opis

Jubileusze mieszkańców Gminy Tczew

11 maja br. w Urzędzie Gminy odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu mieszkańców Gminy Tczew. Wójt Gminy Tczew Roman Rezmerowski zaprosił pary małżeńskie obchodzące 50-lecie, 55-lecie oraz 60-lecie pożycia małżeńskiego. Te wspólnie spędzone lata to niewątpliwie symbol wierności i prawdziwej miłości, który stanowi przykład dla młodych pokoleń, jak należy kroczyć wspólnie przez życie. To dowód na to, że można dochować złożonej sobie przed wieloma laty przysięgi małżeńskiej.
Uhonorowani zostali również mieszkańcy gminy, którzy obchodzili 85, 90 i 95 urodziny. Za dożycie tak pięknego i godziwego wieku należą się wielkie słowa uznania, które Wójt Gminy Tczew skierował do jubilatów, podziwiając przy tym ich pogodę ducha i uśmiech na twarzy.
Jubileusze to szczególna okazja, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co zostało osiągnięte w ciągu życia. Zaproszeni goście opowiadali jak poznali swoją drugą połowę, a także pochwalili się ilością posiadanych dzieci, wnuków i prawnuków.
Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Były gratulacje, kwiaty i pamiątkowe zdjęcia. Nie mogło zabraknąć tradycyjnej lampki szampana. Wszyscy jubilaci otrzymali również gratyfikację pieniężną od Wójta Gminy Tczew. Podczas uroczystości obecna była Pani Agnieszka Panek Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Jubilatom życzymy dalszych szczęśliwych lat i kolejnych rocznic pełnych zdrowia i spokoju.

Złote Gody (50-lecie pożycia małżeńskiego) obchodzili:
Barbara i Stefan Ludwikowscy z Czarlina,
Janina i Antoni Leczkowscy z Damaszki.

Szmaragdowe Gody (55-lecie pożycia małżeńskiego) obchodzili:
Elżbieta i Czesław Młyńscy z Małżewa.

Diamentowe Gody (60-lecie pożycia małżeńskiego) obchodzili:
Maria i Zenon Lica z Dąbrówki.

85 urodziny obchodzili:
Anna Bigus z Boroszewa,
Franciszka Czech z Miłobądza,
Zofia Kamińska z Małżewa,
Stanisław Stapel z Turza,
Wacław Rozengart z Lubiszewa,
Krystyna Stencel z Gniszewa,
Maria Budych z Malenina,
Teresa Bartczak ze Szpęgawy.

90 urodziny obchodzili:
Maria Justka ze Swarożyna,
Józefa Przywara z Miłobądza,
Gertruda Kuchta ze Swarożyna.

95 urodziny obchodził:
Kazimierz Żmuda z Czarlina.

Zdjęcia