Wieczorek Patriotyczny w Lubiszewie.

Wieczorek Patriotyczny w Lubiszewie

W piątek, 10 listopada br. w świetlicy szkolnej w Lubiszewie, odbył się Wieczorek Patriotyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości, którego organizatorami byli sołtysi oraz rady sołeckie wsi Lubiszewo i Stanisławie.
Na zaproszonych gości czekał koncert w wykonaniu Zespołu Dobrej Energii MW z Pszczółek. Odbyła się także nauka musztry wojskowej, były gry i zabawy o tematyce wojskowej i patriotycznej. Zaprezentowano również wiersze i pieśni mówiące o doli żołnierskiej, miłości do Ojczyzny i radości z odzyskania wolności. Po części artystycznej odbył się wspólny poczęstunek. Nagrody za udział w konkursach wiedzy, ufundowane zostały przez Gminę Tczew.
Projekt zrealizowano ze środków funduszu sołeckiego wsi Lubiszewo i Stanisławie.

Zdjęcia