Tutaj powinien być opis

#MuzycznaScena 2020 za nami! Dziękujemy, że byliście z nami!

🎵 Nasze letnie koncerty dotarły do 60 tysięcy użytkowników, wywołały ok 2000 reakcji w postaci wysłanych komentarzy oraz klikniętych reakcji. Zliczając ilość wyświetlonych minut, jedna osoba oglądałaby nasze koncerty przez prawie 13 dni! DZIĘKUJEMY! ☀

„Muzyczna Scena – to nasza nowa propozycja kulturalna w dobie panującej pandemii koronawirusa. Dostosowujemy nasze działania do obecnej sytuacji, i wykorzystujemy nowe technologie do propagowania naszych, w tym przypadku, kulturalnych działań. Nowa rzeczywistość stała się też okazją do nawiązania nowych kontaktów i podejmowania nowych wyzwań.” – mówi Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak – „W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w ten projekt, w tym Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie – mamy nadzieję, że jest to początek naszej szeroko zakrojonej współpracy” – podsumował Wójt.

🙌 Dobrze było zobaczyć się z wami chociaż w nowej – internetowej formie, mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli wspólnie spotkać się na wydarzeniach kulturalnych. 💃

Zdjęcia