Gmina Tczew wspiera Tczewskie Szpitale! #zostańwdomu

Zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa naszych mieszkańców, to sens naszej pracy i samorządowych działań. W momencie gdy Polska i świat zmagają się z wyzwaniem jakie postawił przed nami rozprzestrzeniający się wirus, nasza odpowiedź może być tylko jedna: odpowiedzialność i solidarność. 

"W związku z tym, podjąłem decyzję o przekazaniu na rzecz Szpitali Tczewskich 35.000 zł. Środki te z całą pewnością zostaną przeznaczone na zapewnienie środków ochrony osobistej dla służby medycznej oraz pacjentów."  - mówi Wójt Gminy Tczew - Krzysztof Augustyniak.

razemprzeciwkocovid19podpis.jpg

Naszą pomoc kierujemy tam, gdzie jest to kluczowe - do placówek oraz instytucji, które zapewniają naszym mieszkańcom wsparcie i bezpieczeństwo. Pomoc i zaangażowanie całej służby zdrowia w walce z obecną pandemią jest niezastąpiona i doceniamy to całym sercem.

"Przeciwdziałamy rozprzestrzenianiu się COVID-19 wspólnie, i na pewno nie jest to nasze ostatnie słowo." - zakończył Wójt Gminy Tczew.

Zdjęcia