Tutaj powinien być opis

Pakiet Powitalny - Witaj na świecie !

Szanowni Rodzice!

Z inicjatywy Wójta Gminy Tczew Krzysztofa Augustyniaka dla każdego noworodka urodzonego od dnia 1 stycznia 2020 roku, zamieszkującego wraz z rodzicami na terenie Gminy Tczew, został przygotowany specjalny pakiet powitalny w ramach nowej akcji „Witamy na świecie”.

Pakiet, który dzieciom i rodzicom będzie wręczał osobiście Wójt Gminy Tczew, zawiera m.in. body niemowlęce z pamiątkowym nadrukiem, książeczkę kontrastową dla najmłodszych, list gratulacyjny dla rodziców oraz uroczy zestaw balonów dedykowany najmłodszym. Całą akcję wspierają zaprzyjaźnione firmy: m.in. Belbal,Medical Medycyna oraz Kociewski Kurier Tczewski.

„Każdego nowonarodzonego Mieszkańca i Mieszkankę naszej gminy chcemy witać z radością, przekazując symboliczny podarunek jakim jest pakiet powitalny. Jest to kilka drobnostek opatrzonych herbem Gminy Tczew, które śmiało mogą stanowić dla dziecka pamiątkę przypominającą miejsce urodzenia. Ta mała istota, która od narodzin staje się wartościową częścią naszej gminnej społeczności, niech się z nią zawsze z dumą utożsamia. Zapraszam rodziców do zgłaszania się po ten symboliczny pakiet, który zamierzam osobiście dostarczać wraz z najserdeczniejszymi gratulacjami z okazji narodzin potomstwa” - mówi o nowym projekcie Wójt Gminy Tczew.

Szczegóły dotyczące zasad przyznawania oraz wniosek do pobrania znajdują się na stronie internetowej Urzędu Gminy Tczew:
https://gmina-tczew.pl/cms/27765/pakiet-powitalny
Wniosek można pobrać także bezpośrednio w Urzędzie Gminy w dziale promocji gminy (pok.7a, tel. 58 530 51 19).
W tym samym miejscu bądź w sekretariacie należy złożyć wypełniony wniosek.

Czekamy na pierwsze zgłoszenia!

Zdjęcia