Tutaj powinien być opis

Moc atrakcji i wyśmienita zabawa - tak można w skrótcie podsumować "Festyn Rodzinny w Szpęgawie".

Sołtys Szpęgawy wraz z Radą Sołecką zorganizowali dla swoich mieszkańców niezapomnianą zabawę.

Oprócz smacznego poczęstunku oraz licznych zabaw, gier, konkurencji podczas Festynu Rodzinnego odbyły się zawody sportowe: wyścig rowerowy na dystansie 1.5 km, który wygrał Kacper Lewandowski oraz bieg na tym samym dystansie, którego zwycięzcą został Maciej Lica z Dąbrówki Tczewskiej. Nie lada atrakcją okazał się konkurs strzelecki, który zorganizowany był w 2 grupach wiekowych: dzieci i dorośli. W kategorii dziecięcej wygrała Oliwia Tersa z Dąbrówki Tczewskiej, a w grupie dorosłych najlepszy okazał się Michał Korzeniewski ze Szpęgawy. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dużą niespodzianką podczas festynu była wizyta zaprzyjaźnionych motocyklistów z grupy TORNADO, którzy bardzo ożywili atmosferę imprezy. Dzieci i dorośli mogli skorzystać z przejażdżki motorem. Było dużo hałasu i dużo wrażeń! 

 

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za obecność, wspaniałą atmosferę i wspólną zabawę, kierując podziękowania także w stronę Wójta Gminy Tczew Krzysztofa Augustyniaka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Tczew Zenona Licy.

 

Zdjęcia