Tutaj powinien być opis

FESTYN RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA W SOŁECTWIE DALWIN 2019

Pierwszy czerwca to międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji zorganizowano w Sołectwie Dalwin festyn rodzinny. Na dzieci, które tego dnia były najważniejsze, czekało wiele atrakcji m.in. animatorka Pipi wraz z klaunem, a z ich udziałem mnóstwo zabaw, konkursów, pokazów baniek mydlanych czy ozdób wykonanych przez klauna z balonów. Nie brakowało dmuchanych zjeżdżalni i skakańców, na których dzieci mogły wybawić się bez ograniczeń. Była wata cukrowa, popcorn, mnóstwo słodyczy, ciasta, napoje i inne wspaniałości przygotowane przez panie z KGW i rady sołeckiej. Nie zabrakło też kiełbasek z grilla. Również rodzice znaleźli coś dla siebie. Strażacy ochotnicy z OSP Dalwin i OSP Turze dali pokaz ratownictwa drogowego w symulowanym wypadku. Był też pokaz i nauka udzielania pierwszej pomocy zarówno dorosłym jak i dzieciom. Świetna zabawa przy muzyce DJ Punio trwała do godz. 24.00.

Zdjęcia