Dzień Sportu w DPS Damaszka

06.06.2019 roku odbył się Dzień Sportu w DPS Damaszka. W zawodach udział brały różne Domy Pomocy Społecznej a kategorie dopasowane były do umiejętności biorących w nich udział zawodników, np. skok w dal, rzut kaloszem. Zwycięzcom  nagrody wręczał Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak, Zastępca Wójta Gminy Tczew Tomasz Urbański oraz Dyrektor DPS Damaszka Arkadiusz Kiemczyński. W trakcie tego festynu każdy mógł przejechać się konno lub zabytkowym autem, spróbować pysznych dań przygotowanych przez gospodarzy a całość umilała wesoła muzyka. Humor, zabawa i pogoda dopisywały przez cały dzień a wychowankowie przyjezdnych domów pomocy społecznej z żalem opuszczali tak wspaniałą zabawę i z utęsknieniem wyczekują kolejnego roku.