Tutaj powinien być opis

Krajowy Dzień Szczepień Ochronnych

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tczewie uprzejmie informuje, że na dzień 7 grudnia 2018 r. przypadają obchody Krajowego Dnia Szczepień Ochronnych.

W związku z tym Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tczewie uruchamia w dniach 7,12, 14 i 15 grudnia 2018 r. w godzinach od 9.00 do 14.00 w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tczewie ul. Obrońców Westerplatte 10 (pok. nr 1-3) punkt informacyjno-konsultacyjny dla rodziców, opiekunów oraz osób zainteresowanych problematyką szczepień ochronnych, a w dniu 15 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 w siedzibie PSSE w Tczewie dodatkowo zostanie wyświetlona prezentacja dotycząca problematyki szczepień ochronnych.

W załączeniu oficjalny komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tczewie.

Komunikat

Załączniki

Zdjęcia