Tutaj powinien być opis

Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Tczew w Lubiszewie

W minioną niedzielę (23.09) września na boisku sportowym "Orlik 2012"  w Lubiszewie 4 drużyny z gminy Tczew rywalizowały o Puchar Wójta Gminy Tczew w Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów. Otwarcia turnieju dokonali organizatorzy turnieju: Wójt Gminy Tczew Roman Rezmerowski i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lubiszewie Alina Jurczyńska. Po zaciętej rywalizacji zostały rozdane nagrody. Puchar Wójta Gminy Tczew i I miejsce otrzymała drużyna z Dąbrówki
II miejsce: Rokitki,
III miejsce: Swarożyn,
IV miejsce: Szpęgawa-Mieścin-Lubiszewo
Uhonorowani również zostali:
Pan Dariusz Godlewski – najstarszy zawodnik turnieju;
Pan Arkadiusz Jeka– najlepszy zawodnik turnieju;
Pan Roman Zadrożny – najlepszy bramkarz turnieju.
Wszystkim uczestnikom dopisywał świetny humor, więc spotkanie można uznać za udane. Równolegle z turniejem odbywał się Festyn Rodzinny. Przygotowane zostały konkurencje sportowe  na wesoło, w których brały udział całe rodziny. Rodzice wspólnie z dziećmi rozegrali kilka konkurencji. Zabawy przeplatane były występami tanecznymi i wokalnymi uczniów z SP Lubiszewo. Zaprezentowano także pokaz karate w wykonaniu najmłodszych podopiecznych Sportowego Klubu Karate Senshi.
Dzięki hojności i współpracy z rodzicami możliwe było zorganizowanie stanowisk ze słodkim poczęstunkiem i nagrodami dla uczestników zabawy, a dla wszystkich głodnych przygotowana była grochówka.

Zdjęcia