ZUS

ZUS zaprasza na szkolenie e-ZLA

Inspektorat ZUS w Tczewie zaprasza pracodawców i ubezpieczonych na bezpłatne szkolenie poświęcone e-ZLA, czyli elektronicznym zwolnieniom lekarskim.
Szkolenie w formie prezentacji multimedialnej odbędzie się 20 czerwca 2018 r. w siedzibie Inspektoratu przy ul. Jagiellońskiej 55. Początek o 10.00.
Już w tym roku lekarze będą wystawiali zwolnienia wyłącznie w formie elektronicznej. Przedsiębiorcy powinni przygotować się do obsługi takich dokumentów, a wiec ich odbioru, zarządzaniem obiegiem, a także archiwizacji. W czasie szkolenia omówimy najważniejsze regulacje  w przepisach wprowadzających obowiązek wystawiania zwolnień lekarskich wyłącznie w formie elektronicznej  e-ZLA m.in.: ważne terminy wynikające z przepisów, korzyści i ułatwienia wynikające z wprowadzenia e-ZLA, udzielanie pełnomocnictw do profilu PUE ZUS, wystawianie e-ZLA na PUE ZUS oraz obsługę przez pracodawcę
Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo pod adresem: alicja.diller@zus.pl

Zdjęcia