Tutaj powinien być opis

Zawody jeździeckie w Damaszce

Regionalne zawody jeździeckie w Damaszce to już tradycja. W tym roku przez trzy dni (01.05.-03.05.2018 r.) rywalizowali jeźdźcy z terenu województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Areną zmagań był usytuowany na skraju lasu parkur Klubu Jeździeckiego Leśna Podkowa w Damaszce. Organizacja dopięta na ostatni guzik, wartościowe nagrody oraz niesamowita atmosfera są ewidentnymi atutami tej imprezy. Zawody jeździeckie po raz kolejny zgromadziły rzeszę startujących w różnych konkurencjach. Każdego dnia zawodów startowało ok. 125 koni. Impreza jest okazją nie tylko do rywalizacji w konkursach, ale także możliwością rozrywki i spotkania z przyjaciółmi ze świata jeździeckiego. Zwycięzcy konkursu byli hojnie obdarowywani pucharami i nagrodami pieniężnymi, a konie dekorowano tradycyjnym flot’s.
Od wielu lat zawody jeździeckie w Damaszce wspiera Wójt Gminy Tczew Roman Rezmerowski, który wręczył nagrody finansowe laureatom: Natalii Mikołajczak, Przemysławowi Kalickiemu, Oliwii Rogalewskiej, Pauli Myszka, Danucie Bielskiej i Natalii Palmowskiej.

Zdjęcia