Tutaj powinien być opis

Dzień Osób z Niepełnosprawnością - ZUS Tczew zaprasza

Szanowni Państwo,
Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tczewie organizuje 11 maja 2018 r. Dzień Osób z Niepełnosprawnością.
Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się pod hasłem „Sięgnij po sukces” i jest adresowana przede wszystkim do aktywnych zawodowo osób z niepełnosprawnością i ich pracodawców.  
W siedzibie Inspektoratu przy ul. Jagiellońskiej 55 od godziny 9 do 14 eksperci będą udzielali porad i służyli informacjami dotyczącymi projektów, których celem jest przełamywanie barier w pracy i życiu codziennym. Od specjalistów z ZUS będzie można dowiedzieć się, jak uzyskać rentę i jak ją zwiększyć, jakie są inne świadczenia. Będzie również można założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych, by jak najwięcej spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych załatwiać przez internet. Pracodawcy, którzy już zatrudniają osoby z niepełnosprawnością lub chcą je zatrudnić dowiedzą się o działaniach ZUS w ramach prewencji rentowej i wypadkowej czy świadczeniach pozwalających utrzymać zdolność do pracy mimo szczególnych wymagań zdrowotnych. Będzie też można spotkać się z przedstawicielami lokalnych instytucji: Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie, Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie i Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o  Niepełnosprawności w Tczewie.

Załączniki

Zdjęcia