Integracja Kół Gospodyń Wiejskich w Maleninie

Integracja Kół Gospodyń Wiejskich w Maleninie

W minioną sobotę (28.04) Koło Gospodyń Wiejskich z Malenina zorganizowało zabawę, w której uczestniczyły zaprzyjaźnione Koła z gminy Tczew oraz okolicznych gmin z powiatu tczewskiego. Były panie z Rokitek, Lubiszewa, Szczerbięcina, Tczewskich Łąk, Radostowa i Gogolewa. Oprócz świetnej atmosfery organizatorki zadbały o oprawę muzyczną i kulinarną. Na spotkaniu pojawili się również panowie, choć byli w mniejszości, to godnie dotrzymywali kroku wszystkim paniom.

Na wstępie uroczystości przybyłych gości powitała Pani Sylwia Słopiecka - przewodnicząca KGW w Maleninie i podziękowała wszystkim za przybycie. Szczególne podziękowanie za przygotowanie uroczystości, w imieniu Wójta gminy Tczew, złożył Paniom Piotr Odya - Kierownik Referatu Inwestycyjno - Technicznego Urzędu Gminy, wręczając na ręce Pani Sylwii kosz ze słodkościami. W swoim przemówieniu Pan Piotr podkreślił, jak ważne są takie spotkania integracyjne, które zacieśniają więzi i budują pozytywne relacje. Na zaproszenie organizatorów, swoim udziałem w spotkaniu, odpowiedział także przewodniczący Rady Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak oraz prezes Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych Józef Turzyński, którzy również wręczyli upominki.

W dalszej części był poczęstunek i zabawa przy muzyce, która skupiła na parkiecie wszystkich uczestników. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, a dobry humor nie opuszczał ich, aż do końca.

Zdjęcia