Tutaj powinien być opis

VI edycja halowego turnieju piłki nożnej Orły Cup 2018

Dnia 24 lutego br. w hali Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie odbył się turniej Orły Cup rocznika 2010 o Puchar Wójta Gminy Tczew. W zmaganiach wzięło udział 8 zespołów: UKS Orły Tczew (2 zespoły), Styna Godziszewo, ZSP Kaliska (2 zespoły), Pomezania Malbork (2 zespoły) i Pogoń Smętowo.
W pierwszej fazie rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. W grupie A rozegrane zostały mecze z udziałem następujących zespołów: Styna Godziszewo, ZSP Kaliska B, UKS Orły Tczew B oraz Pomezania Malbork A. Grupa B: Pogoń Smętowo, Pomezania Malbork B, ZSP Kaliska A oraz UKS Orły Tczew A.
W drugiej fazie zespoły zostały sklasyfikowane na kolejne dwie grupy: Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Liga Mistrzów: UKS Orły Tczew A, ZSP Kaliska A, ZSP Kaliska B, Pogoń Smętowo. Liga Europy: Styna Godziszewo, UKS Orły Tczew B, Pomezania Malbork B,Pomezania Malbork A.
Po wielu emocjonujących pojedynkach, w Lidze Mistrzów najwyższe miejsce zdobył zespół UKS Orły Tczew A uzyskując 7 pkt, drugie miejsce – ZSP Kaliska A z 6 pkt, trzecie miejsce – Pogoń Smętowo 3 pkt, czwarte – ZSP Kaliska 1 pkt. W Lidze Europy egzekwo liderem została Pomezania Malbork B z 6 pkt. oraz Pomezania Malbork A 6 pkt., trzecie miejsce – UKS Orły Tczew B 3 pkt., na czwartym miejscu uplasował się zespół Styna Godziszewo z zerową punktacją.
Wszystkie zespoły obdarowane zostały pucharami ufundowanymi przez Wójta Gminy Tczew Romana Rezmerowskiego, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom.

Zdjęcia