Tutaj powinien być opis

Spotkanie ze Sportowcami z Lubiszewa Tczewskiego.

W miniony poniedziałek, na zaproszenie Wójta Gminy Tczew Krzysztofa Augustyniaka, Urząd Gminy odwiedzili uzdolnieni Sportowcy z Lubiszewa Tczewskiego – Krystian Liebrecht oraz Natalia Wilczewska, którym towarzyszyła pani Ewa Kuliszewska, Sołtys Lubiszewa.

Spotkanie miało charakter miłej, rzeczowej rozmowy o dziedzinach sportu, które godnie reprezentują zaproszeni goście, o nadchodzących zawodach, o możliwościach dofinansowania, o wsparciu ze strony Gminy. Było także idealną okazją aby pogratulować ostatnich osiągnięć sportowych, mianowicie:

  • 28.09. br. w Szczecinku odbył się Puchar Polski federacji WRPF w wyciskaniu sztangi leżąc, w którym startował Pan Krystian Liebrecht, zdobywając I miejsce.

Należy podkreślić, iż Pan Krystian jest Medalistą Mistrzostw Polski, Europy i Świata w wyciskaniu sztangi leżąc.

  • Natomiast Natalia Wilczewska w dniu 21 września br. wywalczyła II miejsce na Mistrzostwach Polski w Tarnowie w kategorii U-16 w rzucie dyskiem.

Gratulujemy!

Zdjęcia