Tutaj powinien być opis

Dzień Rodzinny w Dąbrówce

W sobotę 04 maja 2019r., na terenie Szkoły Podstawowej w Dąbrówce odbył się festyn „Dzień Rodzinny” organizowany głównie przez Sołectwo Dąbrówka oraz Grupę Nieformalną Sąsiedzi. Podczas tego festynu zbierane były środki finansowe na rzecz rodzin poszkodowanych w kwietniowym pożarze. Impreza ta miała charakter charytatywny. Sponsorów i ludzi dobrych serc nie zabrakło a frekwencja odwiedzających była liczna. Można było przejechać się harleyem, zabytkowym Polonezem, pojeździć na kucyku i nauczyć się pierwszej pomocy pod okiem Strażaków z OSP Miłobądz, Dalwin i Dąbrówka. Atrakcje zlokalizowane były na sali gimnastycznej oraz na zewnątrz Szkoły. Do spróbowania były kiełbaski z grilla, ciasta, żurek, chleb ze smalcem i ogórkiem, wata cukrowa, lody i popcorn. W tych strefach prym wiodły Panie z różnych Kół Gospodyń Wiejskich. W środku odbywały się pokazy taneczne, występy wokalne, licytacje, loteria a na zakończenie występ grupy Soleo. Podczas festynu udało się zebrać ponad 29 tysięcy złotych.


Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc w tak pięknej inicjatywie.


Pamiętajmy  „Dobro powraca”.

Zdjęcia