Tutaj powinien być opis

Zmiana firmy dostarczającej wodę i ścieki w Gminie Tczew

W dniu 08.04.2019r., o godz. 10:00 w budynku Urzędu Gminy Tczew nastąpiło uroczyste podpisanie dokumentów a tym samym zmiana firmy dostarczającej wodę i ścieki w Gminie Tczew. Przetarg na wykonywanie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków, eksploatację, konserwację i utrzymanie oraz usuwanie awarii urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych położonych na terenie Gminy Tczew wygrała firma „Ecol - Unicon”. Do przetargu stanęły dwie firmy „Energoagva” z Tczewa oraz „Ecol-Unicon” z Gdańska.

 

Punkt Obsługi Klienta znajduje się na ul. Rokickiej 14, 83-110 Tczew,

 

Awarie sieci wodno-kanalizacyjnej można zgłaszać pod numerem telefonu: 798 55 66 88 lub adresem e-mail: eksploatacja@ecol-unicon.com.


Zdjęcia