Tutaj powinien być opis

VII Kociewska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego w Pelplinie

W dniach 23-24.02.2019 odbyła się VII Kociewska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego w Pelplinie. Organizatorem Wystawy był  PZHGRiDO. Na wystawę zgłosiło się 61 hodowców z naszego regionu. Zaprezentowano w sumie około 520 gołębi w 44 rasach oraz 45 sztuk drobiu w 5 rasach. Wystawę odwiedziło około 600 osób. W niedzielę (24.02), punktem kulminacyjnym VII Kociewskiej Wystawy było wręczenie nagród dla najlepszych hodowców  i najpiękniejszych okazów.
Podczas wręczeniem nagród wystawców i organizatorów swoją obecnością zaszczycili między innymi: Wójt Gminy Tczew Pan Krzysztof Augustyniak, Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Pan Maciej Czarnecki, Dyrektor Zespołu Szkół w Pelplinie Pani Lucyna Bielinska, Przedstawiciel Starosty Tczewskiego Pan Marek Modrzjewski.

Zdjęcia