Tutaj powinien być opis

Bezpłatne szkolenie dla pracodawców i przedstawicieli biur rachunkowych

Szanowni Państwo, bezpłatne szkolenie dla pracodawców i przedstawicieli biur rachunkowych, poświęcone małej działalności gospodarczej organizuje 7 stycznia 2019 r. Inspektorat ZUS w Tczewie. Od 1 stycznia 2019 r. właściciele małych firm mogą opłacać niższe składki na ubezpieczenia społeczne. Składki będą obliczane od kwoty ustalonej proporcjonalnie do przychodu. W trakcie szkolenia omówimy między innymi warunki, jakie musi spełnić przedsiębiorąca, aby skorzystać w danym roku z „małego ZUS”. Wyjaśnimy także jak ustalić najniższą podstawę wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa około 2 godzin.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo pod adresem: alicja.diller@zus.pl bądź telefonicznie pod numerem: 58 530 97 13

Zdjęcia