Tutaj powinien być opis

"Czyste Powietrze" - ekodopłaty na wymianę pieca i termomodernizację

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku od września 2018 rozpoczyna wdrażanie na terenie województwa pomorskiego Krajowego Programu „Czyste Powietrze.” W tym celu prowadzone będą spotkania informacyjne dla mieszkańców województwa pomorskiego. Specjaliści Funduszu odwiedzą każdą gminę i w przystępny sposób przybliżą założenia oraz zakres programu. W sposób warsztatowy przedstawiony zostanie sposób aplikowania do programu w tym rejestracja, określenie wielkości możliwego do uzyskania dofinansowania oraz proces wypełniania wniosku o dofinansowanie.  
W gminie Tczew spotkanie odbędzie się 11 września o godzinie 16:00 w Szpęgawie (świetlica wiejska). Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in. czym palić w domowych piecach, by nie szkodzić środowisku, a także w jaki sposób uzyskać dofinansowanie na ocieplenie domu, bądź na wymianę starego, wysokoemisyjnego kotła grzewczego.

Zdjęcia