e-składka

Darmowe szkolenie dla płatników składek

25  października 2017 r. w Inspektoracie ZUS w Tczewie przy  ul. Jagiellońskiej 55 odbędzie się bezpłatne szkolenie dla płatników składek na temat: e-Składka – nowy wymiar rozliczeń.
Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10.00.
Jest ono związane ze zmianami w opłacaniu składek, które wejdą w życie od 1 stycznia 2018 roku. Przedsiębiorcy otrzymają wówczas jeden indywidualny rachunek bankowy, na który będą wpłacać składki jedną wpłatą. Cztery przelewy zastąpi jeden, a to oszczędność czasu i niższe koszty obsługi płatności.
Program szkolenia obejmuje: zasady opłacania składek do 31 grudnia 2017 r., zasady opłacania składek od 1 stycznia 2018 r., informacje o Numerze Rachunku Składkowego, zasady podziału wpłaty na ubezpieczenia i fundusze, zasady rozliczania wpłaty na poszczególne ubezpieczenia oraz fundusze. Zostaną także przestawione korzyści wynikające z wdrożenia tej zmiany.
Eksperci odpowiedzą także na wszelkie pytania.
Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są mailowo pod adresem: alicja.chojnacka@zus.pl

 


Załączniki

Zdjęcia