Tutaj powinien być opis

Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Tczew


Piękna pogoda, dużo sportowych emocji i mnóstwo dobrej zabawy – pod takimi hasłami upłynęła ostatnia wrześniowa niedziela w Lubiszewie (24.09).

Na boisku sportowym Orlik rywalizowały trzy drużyny: Stanisławie-Lubiszewo, Dąbrówka i Rokitki. Zgodnie z regulaminem, w turnieju uczestniczyć mogły osoby, które ukończyły minimum 30 lat. Mecze rozegrano według obowiązujących przepisów w piłkę nożną z wyjątkiem gry „bez spalonego”. Piłkarze wykazali się dużymi umiejętnościami technicznymi i taktycznymi podczas prowadzonych rozgrywek. Trwający ponad dwie godziny turniej odbył się w duchu „zdrowej” rywalizacji. Każda drużyna zaliczyła jedno zwycięstwo i jedną porażkę, co dało drużynom po 3 punkty. Ostatecznie o wynikach zadecydowała liczba strzelonych goli.  

Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Tczew zakończył się zwycięstwem dla drużyny z Rokitek. Drugie miejsce zajęła drużyna z Dąbrówki, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Stanisławie-Lubiszewo. Każda drużyna otrzymała puchar, dyplom oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Tczew. Przyznano również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został Dawid Marciński. Romana Zadrożnego z Dąbrówki okrzyknięto najlepszym bramkarzem, a tytuł najstarszego uczestnika turnieju otrzymał Dariusz Godlewski z Rokitek.

Jednocześnie na sąsiednim boisku odbywały się konkursy i zabawy dla całych rodzin. Dla uczestników przewidziane były nagrody. Ponadto, dla uświetnienia imprezy, uczniowie Szkoły Podstawowej w Lubiszewie zaprezentowali kilka układów tanecznych. Piękne stroje oraz przygotowana choreografia przyciągnęły uwagę kibiców. Dzieci nagrodzono gromkimi brawami.

Zdjęcia