Gala absolwentów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Tczewie.

Wyróżnienia dla absolwentów z Gminy Tczew

Tegoroczne pożegnanie absolwentów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Tczewie, odbyło się 28 kwietnia (piątek). Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciele przedsiębiorstw, w których uczniowie odbywali praktyki oraz rodzice absolwentów.

Dyrektor szkoły, Jerzy Cisewski, powitał gości, złożył życzenia absolwentom i podziękowania wychowawcom klas. Po słowach dyrektora przyszedł czas na podziękowania dla najlepszych uczniów poszczególnych klas, którzy wyróżnili się wzorową postawą, szczególnymi umiejętnościami, wysokimi wynikami w nauce, wysoką frekwencją, osiągnięciami sportowymi oraz aktywnym działaniem na rzecz szkoły.

Zaproszeni goście wręczali książki, drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy. W imieniu Wójta Gminy Tczew, sekretarz Joanna Szlicht wręczyła wyróżnienia absolwentom zamieszkującym gminę Tczew.

Marlena Steinke

Dawid Gajewski

Agnieszka Padykuła

Anna Kaczmarzyk

Oliwia Idziak


Uroczystość zakończenia roku szkolnego przez młodzież maturalną dostarczyła wzruszeń, a wśród składanych im życzeń padały słowa o tym, by realizowali swoje marzenia, dobrze i mądrze żyli, a także umieli radzić sobie w trudnych sytuacjach.  

Zdjęcia