Ruszamy z kopyta! Budowa świetlicy w Rokitkach oficjalnie rozpoczęta!
Obietnice zamieniamy w czyny. Zgodnie z zapowiedziami Wójta Krzysztof Augustyniak, po niedawnym podpisaniu umowy plac budowy przy ul. Tczewskiej tętni już życiem. Wykonawca, firma HEJŁA BUDOWNICTWO, przejął teren i rozpoczął pierwsze prace!
Co dokładnie powstanie w Rokitkach?
To nie będzie zwykły budynek. Projekt zakłada nowoczesną formę dwóch „współczesnych stodół” połączonych łącznikiem. W środku znajdą się przestrzenie idealne do Waszej integracji:
- duża sala wielofunkcyjna na wielkie wydarzenia,
- mniejsza sala konferencyjna na warsztaty i spotkania,
- w pełni wyposażone zaplecze kuchenne,
- taras, oświetlenie i nowe miejsca postojowe.
Inwestycja o wartości blisko 3,9 mln zł to kolejny wielki krok w rozwoju naszej Gminy. Chcemy, aby Rokitki zyskały nowoczesne serce, w którym społeczność będzie mogła prężnie działać przez cały rok.
Wykonawca ma 15 miesięcy na realizację zadania. Zakończenie prac i oddanie obiektu do użytku planowane jest na maj 2027 roku.
Będziemy Was informować o postępach prac na bieżąco! Trzymamy kciuki za sprawną realizację i bezpieczną pracę ekip budowlanych.


