Logo Gmina Tczew

Ruszamy z kopyta! Budowa świetlicy w Rokitkach oficjalnie rozpoczęta!

Obietnice zamieniamy w czyny. Zgodnie z zapowiedziami Wójta Krzysztof Augustyniak, po niedawnym podpisaniu umowy plac budowy przy ul. Tczewskiej tętni już życiem. Wykonawca, firma HEJŁA BUDOWNICTWO, przejął teren i rozpoczął pierwsze prace! 


Co dokładnie powstanie w Rokitkach?
To nie będzie zwykły budynek. Projekt zakłada nowoczesną formę dwóch „współczesnych stodół” połączonych łącznikiem. W środku znajdą się przestrzenie idealne do Waszej integracji:

  • duża sala wielofunkcyjna na wielkie wydarzenia,
  • mniejsza sala konferencyjna na warsztaty i spotkania,
  • w pełni wyposażone zaplecze kuchenne,
  • taras, oświetlenie i nowe miejsca postojowe.

Inwestycja o wartości blisko 3,9 mln zł to kolejny wielki krok w rozwoju naszej Gminy. Chcemy, aby Rokitki zyskały nowoczesne serce, w którym społeczność będzie mogła prężnie działać przez cały rok.


Wykonawca ma 15 miesięcy na realizację zadania. Zakończenie prac i oddanie obiektu do użytku planowane jest na maj 2027 roku.  


Będziemy Was informować o postępach prac na bieżąco! Trzymamy kciuki za sprawną realizację i bezpieczną pracę ekip budowlanych.

Galeria zdjęć

DJI_20260514114354_0728_D DJI_20260514114412_0729_D DJI_20260514114436_0730_D IMG_4786 IMG_4788 IMG_4791
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności