Tutaj powinien być opis

Gratulacje od Wójta Gminy Tczew

Kto czyta żyje wielokrotnie… z całą pewnością pan Stefan Borowski mieszkaniec Swarożyna przeżył wiele niezapomnianych historii i ciekawych przygód ponieważ od lat jest stałym użytkownikiem naszej Gminnej Biblioteki Publicznej w Swarożynie, który wypożyczył rekordową liczbę pozycji książkowych. Z tej okazji wójt gminy Tczew Krzysztof Augustyniak wraz z Dyrektorem Biblioteki Joanną Sopata zaprosili zasłużonego Czytelnika do siedziby Biblioteki aby powinszować zacnego rekordu oraz przekazać życzenia zdrowia, pomyślności i przeczytania jeszcze wielu kolejnych mądrych i ciekawych książek. Niech bogactwo przeżyć i emocji w towarzystwie ulubionych bohaterów literackich wciąż trwa!
Warto brać przykład z pana Stefana i czytać, czytać, czytać - bo książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji.

Zdjęcia