INFORMACJE DOT. KORONAWIRUSA (aktualizowane!)

Informacje dotyczące koronawirusa

Wszystkie informacje dla mieszkańców Gminy Tczew - można znaleźć na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Tczew - www.bip.gmina-tczew.pl, oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy Tczew - www.gmina-tczew.pl

📆 25 marzec 2020r.

E-usługi zamiast wizyty  w urzędzie skarbowym

▶ Komunikat nr 5 Starosty Tczewskiego

📆 24 marzec 2020r.

Obowiazują nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

▶ Komunikat PSSE w Tczewie

📆 20 marzec 2020r.

Wprowadzono stan epidemii w Polsce

📆 18 marzec 2020r.

Uruchomiono kolejne przejścia graniczne

Komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tczewie, 18.03.2020 r, godz. 20.30

📆 17 marzec 2020r.

Komunikat Starosty Tczewskiego nr 4 w sprawie podjętej decyzji o czasowym wyłączeniu bezpośredniej obsługi klientów w Starostwie Powiatowym w Tczewie od dnia 18 marca do odwołania.

Zasady przyjmowania interesantów w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Tczewie

📆 16 marzec 2020r.

▶ Jak wrócić do Polski samolotem?

📆 14 marzec 2020r.

▶ PILNE Komunikat dla organizatorów turystyki i podróżnych

▶ Zalecenia dla zakładów pracy w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

▶ Ograniczenia działalności gastronomicznej, rozrywkowej oraz funkcjonowania galerii handlowych

Polska zamyka granice przed koronawirusem

▶ Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Tczewie zawiesza do 31 marca 2020 r. posiedzenia składów orzekających o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności.

Urząd Skarbowy w Tczewie ogranicza dostęp dla interesantów w dniach od 13 do 27 marca 2020r.

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie od 16 marca 2020 roku jest nieczynny dla INTERESANTÓW do odwołania. Kontakt z pracownikami: telefoniczny, pocztą elektroniczną, pocztą tradycyjną, poprzez portal praca.gov.pl lub ePUAP.

Kwalifikacja wojskowa w roku 2020 zostaje zakończona - Wszystkie wezwania wydane przez wójtów, burmistrzów i prezydentów miast do stawienia się do kwalifikacji wojskowej w okresie od 16 marca br. do 30 kwietnia br. tracą ważność. Osoby, które otrzymały wezwania do stawienia się do kwalifikacji wojskowej NIE MAJĄ już tego obowiązku.

PSZOK nieczynny w dniach 16.03 - 27.03 2020r.!

📆 13 marzec 2020r.

Komunikat nr 3 Starosty Tczewskiego dot. tymczasowego zawieszenia od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania udzielania porad osobiście we wszystkich punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego

▶ Zarządzenie Nr 64/2020 Wójta Gminy Tczew z dnia 13 marca 2020 r. Zasady funkcjonowania Urzędu Gminy w Tczewie od dnia 16 marca 2020r. do odwołania w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

▶ Zarządzenie Nr 60/2020 Wójta Gminy Tczew z dnia 11.03.2020 r. w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

▶ Komunikat nr 2 Wójta Gminy Tczew dot. Gminnego Sztabu Zarządzania Kryzysowego

▶ Komunikat nr 1 Wójta Gminy Tczew dot. obsługi klientów/interesantów Urzędu Gminy Tczew i innych SJO